Kraunasi...

Privatumo politika

Šioje openstudies.vdu.lt privatumo politikoje aprašoma, kokią informaciją renkame ir kaip ją naudojame.

I. Kokią informaciją mes renkame?

 1. Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:
  1. Informaciją, kurią mums pateikiate registracijos metu (vardas, pavardė, asmens kodas, el. pašto adresas, telefonas, gyvenamoji vieta).
  2. Informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šiame portale bei naudojimąsi šiuo portalu (įskaitant Jūsų IP adresą).
  3. Geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių.
  4. Informaciją, kurią Jūs suteikiate mums tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el. paštu ir/arba naujienlaiškius.
  5. Bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

  II. Kiek laiko saugome surinktą informaciją?

 2. Duomenys apie naudotoją yra saugomi 2 m. nuo paskutinio registruoto naudotojo prisijungimo openstudies.vdu.lt portale.
 3. Išsiregistravusio naudotojo duomenys openstudies.vdu.lt duomenų bazėje nesaugomi.

   III. Slapukai

 4. Portale naudojami slapukai (angl. „cookies“). Slapukas – tai tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš portalo į naudotojo kompiuterio kietąjį diską, kad portalo administratorius galėtų atskirti naudotojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.
  Mes naudojame Google Analytics ir WP Statistics įrankius skirtus analizuoti šio portalo naudojimą. Google Analytics ir WP Statistics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi portalu (susipažinti su Google privatumo politiką galite: http://www.google.com/privacypolicy.html, susipažinti su WP Statistics privatumo politika galite čia: https://wp-statistics.com/privacy-and-policy/).

  IV. Jūsų asmeninių duomenų naudojimas

 5. Asmeniniai duomenys, pateikti šiame portale, bus naudojami tikslams nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šio portalo dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:
  1. Portalui administruoti;
  2. Mokymosi sutarties pasirašymui VDU e. pasirašymo sistemoje;
  3. Informacijos apie asmenį kaupimui VDU vidinėse duomenų bazėse;
  4. Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikantį portalą asmeniniams poreikiams;
  5. Turint Jūsų sutikimą siųsti Jums mūsų naujienlaiškį el. paštu, kuris, mūsų manymu, gali būti Jums įdomus (naujienlaiškio bet kada galite atsisakyti);
  6. Trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie portalo naudotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama atskiram naudotojui identifikuoti;
  7. Be jūsų sutikimo mes neteiksime jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

  V. Politikos pakeitimai

 6. Mes galime atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują jos versiją šiame portale. Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad susipažintumėte su privatumo politikos pasikeitimais.

  VI. Trečiųjų šalių interneto svetainės

 7. Šiame portale yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.