Kraunasi...

Mano dalykaiŠį dalyką galite peržiūrėti nuotolinių studijų aplinkoje.

Medžiotojų mokymo kursai

Asmenys, baigę nuotolinius medžiotojų mokymo kursus, žinos ir suvoks įstatymais pagrįstą laukinių gyvūnų populiacijų reguliavimą, laukinės gyvūnijos apsaugos ir jų gyvenamos aplinkos gerinimo būdus. Bus pasiruošę laikyti teorijos įskaitas mokymo įstaigoje, gauti kursų baigimo pažymėjimą ir laikyti galutinį medžiotojų teorijos žinių patikrinimo egzaminą, įgyjant medžiotojo bilietą. Informacija el. paštu arturas.kibisa@vdu.lt

Mokymosi būdas

Jūs išmoksite:

  • Suprasti įstatymais pagrįstą laukinių gyvūnų populiacijų reguliavimą.
  • Suprasti laukinės gyvūnijos apsaugos ir jų gyvenamos aplinkos gerinimo būdus.

Baigus dalyką:

  • Paskelbtu laiku turėsite teisę laikyti galutinį medžiotojų teorijos žinių patikrinimo egzaminą, kurį organizuoja teisės medžioti suteikimo ir panaikinimo komisija, sudaryta Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos.
  • Išlaikę teorijos įskaitas mokymo įstaigoje, galėsite įgyti praktines žinias atlikdami užduotis mokymui ir mokslui skirtuose medžioklės plotuose, pagal sudarytą stažuotės programą ir gauti pažymą apie atliktą stažuotę.

Planuojama mokymų pradžia

  • 2021-02-01 - 2021-03-24

Trukmė

  • 8 savaitės

Kalba

  • Lietuvių

Apimtis

  • 72 ak. val.

Tikslinė grupė

  • Asmenys, besirengiantys laikyti egzaminą medžiojimo teisei įgyti

Įgytų kompetencijų pripažinimas

  • Pažymėjimas (gavus teigiamą įvertinimą po baigiamojo atsiskaitymo)

Renata Špinkytė-Bačkaitienė

VDU Miško biologijos ir miškininkystės instituto lektorė, Medžioklėtyros laboratorijos tyrėja ir specialistė

Dr. Renata Špinkytė-Bačkaitienė yra VDU ŽŪA MEF Miško biologijos ir miškininkystės instituto lektorė, Medžioklėtyros laboratorijos tyrėja ir specialistė. Daugiau nei penkiolika metų praktinę ir mokslinę patirtį kaupianti specialistė yra mokslinių projektų vadovė, tarptautinių konferencijų dalyvė, mokslo ir mokslo-populiarinimo straipsnių autorė, konsultuoja vilko populiacijos valdymo klausimais.


Artūras Kibiša

VDU Miškų ir ekologijos fakulteto lektorius, Medžioklėtyros laboratorijos vadovas

Dr. Artūras Kibiša yra VDU ŽŪA MEF Miško biologijos ir miškininkystės instituto lektorius, Medžioklėtyros laboratorijos vadovas ir tyrėjas. Vykdo mokslo projektus, apimančius visumą organizacinių veiksmų, kuriuos tyrėjų grupė atlieka per tam tikrą laiką ir sprendžia užsibrėžtas mokslines užduotis. Mokslo ir mokslo-populiarinimo straipsnių autorius, tarptautinių konferencijų dalyvis, yra saugomų rūšių apsaugos plano vykdytojas, tiriantys Stumbro (Bison bonasus L.) paplitimą, populiacijos dydį, buveinių užimamą plotą, veisimosi biologiją, mitybą, migraciją.


Kastytis Šimkevičius

VDU ŽŪA Miško biologijos ir miškininkystės instituto lektorius

Dėstomi dalykai: Stuburinių gyvūnų biologija, Miško žvėrių ir paukščių biologija, Medžioklėtyros pagrindai, Laukinių gyvūnų populiacijų valdymas ir medžioklės ūkio produktyvumas, Medžioklėtvarka ir medžioklės technologijos, Laukinių gyvūnų tyrimo metodologija, Medžioklinė ornitologija ir teriologija, Kraštovaizdžio ekologija ir kraštotvarka, Ekologinė miškininkystė. Domėjimosi sritys: medžioklė, ornitologija, inovatyvių technologijų taikymas moksliniuose tyrimuose.


Vytauto Didžiojo universitetas teikia įmonėms individualizuotas kvalifikacijos kėlimo programas.

Susisiekite su mumis

Panašūs dalykai Visi dalykai